انتخاب رشته مهمترین کنکور زندگی

1398/2/9

5245

مهمترین کنکور کنکور انتخاب رشته است جایی که شما با یک گزینش درست یا غلط سرنوشت و آینده شغلی خود را تغییر می دهید

سوال مهم 1 : آیا برای انتخاب رشته حتما باید از یک متخصص کمک گرفت ؟‌ به تناسب اهمیت آینده برای شما باید در تصمیم نهایی دقت لازم را به خرج دهید . بهره گیری از دانش یک مشاور باتجربه در امر انتخاب رشته مسلما انتخاب شما را کم خطر خواهد کرد .

مراحل انتخاب رشته مهندس معینی در شیراز به چه صورت است ؟

انتخاب رشته در 4 جلسه انجام میشود .

جلسه اول : در جلسه نخست با تخمین رتبه از روی درصد های دانش آموز مجموعه کد رشته های قابل قبول برای وی مشخص میشود و آزمون تیپ شخصت mbti ‌  از روی گرفته میشود .

جلسه دوم : بعد از معرفی به متخصصان رشته های مختلف و  تحقیقات انجام شده توسط دانش آموز نتیجه آزمون تیپ شخصیت هم مشخص شده و در این جلسه بیشتر بر روی رشته ای هدف تمرکز میشود

جلسه سوم: چینش اولیه کد رشته ها و مطابقت با به روزترین نرم افزار انتخاب رشته انجام میشود و شانس قبولی دانش آموزان در هر رشته برای آنها نمایش داده میشود تا درصورت لزوم تغییرات نهایی را اعمال کنند .

جلسه چهارم هم چینش نهایی صورت گرفته و انتخاب های نهایی مشخص و بازنویسی شده و انتخاب رشته نهایی انجام میشود .

مهندس معینی با توجه به تجربه ی چندین ساله و انتخاب رشته موفق برای بیش از 1000 نفر و همچنین بهره گیری از کارنامه دانش آموزان سابق و بروزترین نرم افزارهای انتخاب رشته مسما یکی از بهترین مشاورین شهر شیراز و کشور در امر انتخاب رشته خواهند بود . جهت اطلاعات بیشتر قبل از تکمیل ظرفیت با دفتر شیراز هماهنگ کنید . 

ads

دیدگاهتان را بنویسید